Wellness, personal care, period care, beauty, hair care, fragrances, supplements, and everyday essentials from everteen, NEUD, Nature Sure, and ManSure.
-
everteen Combo - Menstrual Cup and Menstrual Cramps Roll-On For Periods in Women
Regular price From ₹391.00 INRRegular price₹660.00 INRSale price From ₹391.00 INRSale -
NEUD Luxury Perfume Combo: Manhattan Hills for Men and Grasse Pink for Women
Regular price ₹473.97 INRRegular price₹1,598.00 INRSale price ₹473.97 INRSold out -
NEUD Luxury Perfume Combo: Manhattan Hills for Men and Montpellier Blue for Women
Regular price ₹473.97 INRRegular priceUnit price 2.37/ml₹1,598.00 INRSale price ₹473.97 INRSale -
NEUD Luxury Perfume Combo: Milan Da Vinci for Men and Montpellier Blue for Women
Regular price ₹473.97 INRRegular priceUnit price 2.37/ml₹1,598.00 INRSale price ₹473.97 INRSale -
NEUD Luxury Perfume Combo: Milan Da Vinci for Men and Grasse Pink for Women
Regular price ₹473.97 INRRegular price₹1,598.00 INRSale price ₹473.97 INRSold out -
NEUD Onion Hair Shampoo with Fenugreek - 400ml
Regular price ₹159.00 INRRegular priceUnit price 0.40/ml₹310.00 INRSale price ₹159.00 INRSale -
NEUD Onion Hair Oil with Fenugreek - 250ml
Regular price ₹218.00 INRRegular priceUnit price 0.87/ml₹290.00 INRSale price ₹218.00 INRSale -
NEUD Body Lotion with Honey, Almond and Tulsi - 400ml
Regular price From ₹199.00 INRRegular priceUnit price 0.50/ml₹320.00 INRSale price From ₹199.00 INRSale -
NEUD Body Lotion with Aloe Vera, Green Tea and Jojoba Oil - 400ml
Regular price From ₹214.00 INRRegular priceUnit price 0.54/ml₹320.00 INRSale price From ₹214.00 INRSale -
everteen Combo: 40 Relax Nights Ultra + 40 Period Care XXL Sanitary Pads Enriched With Neem Safflower
Regular price From ₹718.40 INRRegular price₹898.00 INRSale price From ₹718.40 INRSale -
everteen Combo: 10 Period Care Period Panties + 10ml Menstrual Cramps Roll-on
Regular price ₹394.00 INRRegular price₹679.00 INRSale price ₹394.00 INRSale -
ManSure Combo: ENERGIZER and TESTOSTERONE BOOSTER Capsules For Men
Regular price ₹2,403.00 INRRegular priceUnit price 20.03 each₹3,141.00 INRSale price ₹2,403.00 INRSale -
ManSure Combo: Male Massage Oil and UPRIGHT Capsules For Men
Regular price ₹1,033.00 INRRegular price₹1,568.00 INRSale price ₹1,033.00 INRSale -
ManSure Combo - Massage Oil and ENERGIZER Capsules For Men
Regular price ₹1,859.00 INRRegular price₹2,553.00 INRSale price ₹1,859.00 INRSale -
ManSure Combo: Massage Oil and PROLONG Capsules For Men
Regular price ₹1,033.00 INRRegular price₹1,568.00 INRSale price ₹1,033.00 INRSale -
ManSure Combo: Massage Oil and Reproductive Health Capsules for Men
Regular price ₹2,481.00 INRRegular price₹4,184.00 INRSale price ₹2,481.00 INRSale -
ManSure Combo: Massage Oil and TESTOSTERONE BOOSTER Capsules For Men
Regular price ₹1,181.00 INRRegular price₹1,568.00 INRSale price ₹1,181.00 INRSale -
ManSure Combo - PROLONG and ENERGIZER Capsules For Men
Regular price ₹2,403.00 INRRegular priceUnit price 20.03 each₹3,141.00 INRSale price ₹2,403.00 INRSale -
ManSure Combo: PROLONG and TESTOSTERONE BOOSTER Capsules For Men
Regular price ₹669.00 INRRegular priceUnit price 5.58 each₹2,156.00 INRSale price ₹669.00 INRSale -
ManSure Combo - UPRIGHT and ENERGIZER Capsules For Men
Regular price ₹2,199.00 INRRegular priceUnit price 18.33 each₹3,141.00 INRSale price ₹2,199.00 INRSale -
ManSure Combo: UPRIGHT and PROLONG Capsules For Men
Regular price ₹669.00 INRRegular priceUnit price 5.58 each₹2,156.00 INRSale price ₹669.00 INRSale -
ManSure Combo - UPRIGHT and TESTOSTERONE BOOSTER Capsules For Men
Regular price ₹669.00 INRRegular priceUnit price 5.58 each₹2,156.00 INRSale price ₹669.00 INRSale -
NEUD Revive Charcoal Mint Luxury Artisan pH-Balanced Vegan Handmade Soap 125g
Regular price From ₹283.00 INRRegular priceUnit price 2.26/g₹355.00 INRSale price From ₹283.00 INRSale -
NEUD Rajnigandha Petal Hues Luxury Artisan pH Balanced Handmade Soap 125g
Regular price From ₹283.00 INRRegular priceUnit price 2.26/g₹355.00 INRSale price From ₹283.00 INRSale -
NEUD Tea Tree Dew Glycerine Luxury Artisan pH-Balanced Handmade Soap 125g
Regular price From ₹212.00 INRRegular priceUnit price 1.70/g₹266.00 INRSale price From ₹212.00 INRSale -
NEUD Rose Dew Glycerine Luxury Artisan pH-Balanced Handmade Soap 125g
Regular price From ₹212.00 INRRegular priceUnit price 1.70/g₹266.00 INRSale price From ₹212.00 INRSale -
NEUD Jasmine Dew Glycerine Luxury Artisan pH-Balanced Handmade Soap 125g
Regular price From ₹212.00 INRRegular priceUnit price 1.70/g₹266.00 INRSale price From ₹212.00 INRSale -
NEUD Aloe Dew Glycerine Luxury Artisan pH-Balanced Handmade Soap 125g
Regular price From ₹212.00 INRRegular priceUnit price 1.70/g₹266.00 INRSale price From ₹212.00 INRSale -
Party-Ready Glow Trio - Facial Kit, Strobe Cream, Hair Spa Kit
Regular price ₹815.00 INRRegular priceUnit price 5.43/g₹1,509.00 INRSale price ₹815.00 INRSale -
Nature Sure Double Mass 90 Tablets + Mass Gainer 250g
Regular price ₹705.00 INRRegular price₹1,349.00 INRSale price ₹705.00 INRSale -
everteen XXL Sanitary Pads Enriched with Neem and Safflower - 40 Pads, 320mm
Regular price ₹499.00 INRRegular priceUnit price 12.48 each₹499.00 INRSale price ₹499.00 INR -
NEUD Cica Skin Lightening Face Wash - 100ml
Regular price From ₹99.00 INRRegular priceUnit price 0.99/ml₹279.00 INRSale price From ₹99.00 INRSale
All Products – everteen, NEUD, Nature Sure & ManSure
One store. Four trusted brands. Shop the complete range of health, hygiene, beauty, and personal care products from Wet & Dry Personal Care – all certified for quality, all shipped directly from the official brand store.
- everteen – feminine hygiene and intimate care: sanitary pads, menstrual cups, period panties, intimate washes, and more
- NEUD – beauty and personal care: hair oils, sunscreens, face washes, perfumes, deodorants, and cosmetics
- Nature Sure – AYUSH-certified Ayurvedic wellness: herbal supplements, massage and hair oils, powders, and family health products
- ManSure – certified quality men's wellness: Ayurvedic capsules, shilajit resin, massage oil, and combo packs
Free shipping above ₹700 in India.























