-
NEUD RAAG Unisex Deo Perfumed Body Spray 50ml (Citrus, Jasmine, Musk), 24Hr Odor Protection
Regular price From ₹89.00 INRRegular priceUnit price 1.78/ml₹120.00 INRSale price From ₹89.00 INRSale -
NEUD ZENITH Unisex Deo Perfumed Body Spray 50ml (Lotus, Szechuan Pepper, Sandalwood), 24Hr Odor Protection
Regular price From ₹88.00 INRRegular priceUnit price 1.76/ml₹120.00 INRSale price From ₹88.00 INRSale -
NEUD ENIGMA Unisex Deo Perfumed Body Spray 50ml (Oud, Raspberry, Bulgarian Rose), 24Hr Odor Protection
Regular price From ₹94.00 INRRegular priceUnit price 1.88/ml₹120.00 INRSale price From ₹94.00 INRSale -
NEUD Perfumed Body Spray Combo – Aquasurfer, Dynamite, Don Juan, 3x120ml
Regular price From ₹299.00 INRRegular priceUnit price 0.83/ml₹747.00 INRSale price From ₹299.00 INRSale -
NEUD Aquasurfer Perfumed Body Spray, No Gas Deodorant 120ml, Long-Lasting Fragrance
Regular price From ₹129.00 INRRegular priceUnit price 1.08/ml₹249.00 INRSale price From ₹129.00 INRSale -
NEUD Don Juan Perfumed Body Spray, No Gas Deodorant 120ml, Long-Lasting Fragrance
Regular price From ₹129.00 INRRegular priceUnit price 1.08/ml₹249.00 INRSale price From ₹129.00 INRSale -
NEUD Dynamite Perfumed Body Spray, No Gas Deodorant 120ml, Long-Lasting Fragrance
Regular price From ₹129.00 INRRegular priceUnit price 1.08/ml₹249.00 INRSale price From ₹129.00 INRSale -
NEUD Unisex Perfumed Body Spray Combo For Men and Women - 3 Deos x 50ml Each
Regular price ₹199.00 INRRegular priceUnit price 1.33/ml₹360.00 INRSale price ₹199.00 INRSale -
NEUD ENIGMA and RAAG Unisex Perfumed Body Spray Combo - 2 Deos x 50ml Each
Regular price ₹178.00 INRRegular priceUnit price 1.78/ml₹240.00 INRSale price ₹178.00 INRSale -
NEUD ZENITH and ENIGMA Unisex Perfumed Body Spray Combo - 2 Deos x 50ml Each
Regular price ₹178.00 INRRegular priceUnit price 1.78/ml₹240.00 INRSale price ₹178.00 INRSale -
NEUD ZENITH and RAAG Unisex Perfumed Body Spray Combo - 2 Deos x 50ml Each
Regular price ₹180.00 INRRegular priceUnit price 1.80/ml₹240.00 INRSale price ₹180.00 INRSale
Perfumed Body Sprays & Deodorants for Men and Women
NEUD deodorants are ozone-friendly, no-gas perfumed body sprays that combine long-lasting fragrance with 24-hour odor protection. Fabric-safe and alcohol-balanced, they're designed for daily use without the harshness of traditional aerosol sprays.
Unisex Deo-Perfume Sprays (50ml): Three signature scent profiles for all-day wear – RAAG (Citrus, Jasmine, Musk), ENIGMA (Oud, Raspberry, Bulgarian Rose), and ZENITH (Lotus, Szechuan Pepper, Sandalwood). Available as 3x50ml combo or in 2-pack combos – ENIGMA & RAAG, ZENITH & ENIGMA, and ZENITH & RAAG.
No-Gas Body Sprays (120ml): Larger-format, long-lasting fragrances for men and women – Aquasurfer, Dynamite, and Don Juan. The 3x120ml combo is the best-value option.
Free shipping above ₹700 in India.





