-
NEUD Lush Bella Matte Liquid Lipsticks with Shea Butter and Vitamin E, Transfer-Proof, Waterproof, Longwear - 12x3ml
Regular price From ₹402.00 INRRegular priceUnit price 11.17/ml₹1,080.00 INRSale price From ₹402.00 INRSale -

NEUD Lush Bella Nail Polish Sets with Vitamin E and Shea Butter, High Gloss, Instant Dry - 12x6ml
Regular price From ₹397.00 INRRegular priceUnit price 5.51/ml₹960.00 INRSale price From ₹397.00 INRSold out -
NEUD Lush Bella Quick-Drying Intense Eye Liner with Vitamin E and Shea Butter - 3ml
Regular price From ₹82.00 INRRegular priceUnit price 27.33/ml₹190.00 INRSale price From ₹82.00 INRSold out
NEUD Makeup & Cosmetics for Women
NEUD cosmetics are formulated with skin-caring actives – Shea Butter and Vitamin E – for makeup that performs without compromising on skin health. Long-wearing, transfer-proof and designed for everyday use.
The range includes Matte Liquid Lipsticks in 12 shades – transfer-proof, waterproof and longwear with a smooth matte finish; Nail Polish Elegant Set (nudes and neutrals) and Pop Set (brights and bolds) – high-gloss, instant-dry formula with Shea Butter and Vitamin E; and Intense Eye Liner in Black and Blue – quick-drying, precise and long-lasting.
Free shipping above ₹700 in India.


