-
Nature Sure erkekler ve kadınlar için sülük saç yağı - 150 ml
Normal fiyat Başlangıç fiyatı: ₹249.00 INRNormal fiyatBirim fiyat 1.66/ml₹305.00 INRİndirimli fiyat Başlangıç fiyatı: ₹249.00 INRİndirim -
NEUD Havuç Tohumu Erkekler ve Kadınlar için Premium Saç Yağı - 300ml
Normal fiyat Başlangıç fiyatı: ₹289.00 INRNormal fiyatBirim fiyat 0.96/ml₹445.00 INRİndirimli fiyat Başlangıç fiyatı: ₹289.00 INRİndirim -
Nature Sure Jonk Tail – Ayurvedic Hair and Scalp Care Oil, 110ml
Normal fiyat Başlangıç fiyatı: ₹159.00 INRNormal fiyatBirim fiyat 1.45/ml₹224.00 INRİndirimli fiyat Başlangıç fiyatı: ₹159.00 INRİndirim -
Nature Sure Jonk Shampoo Hair Cleanser for Men and Women – 300ml
Normal fiyat Başlangıç fiyatı: ₹249.00 INRNormal fiyatBirim fiyat 0.83/ml₹347.00 INRİndirimli fiyat Başlangıç fiyatı: ₹249.00 INRİndirim -
NEUD 4-Step DIY Advanced Hair Spa Kit – Salon-Like Silky Bounce at Home
Normal fiyat Başlangıç fiyatı: ₹199.00 INRNormal fiyatBirim fiyat 4.98/g₹355.00 INRİndirimli fiyat Başlangıç fiyatı: ₹199.00 INRİndirim -
NEUD Goat Milk Shampoo 300ml for Men and Women
Normal fiyat Başlangıç fiyatı: ₹229.00 INRNormal fiyatBirim fiyat 0.76/ml₹569.00 INRİndirimli fiyat Başlangıç fiyatı: ₹229.00 INRİndirim -
Nature Sure saç koyulaşması için saç uzatma yağı - 150 ml
Normal fiyat Başlangıç fiyatı: ₹123.00 INRNormal fiyatBirim fiyat 0.82/ml₹373.00 INRİndirimli fiyat Başlangıç fiyatı: ₹123.00 INRTükendi -
Nature Sure Aloe Vera Leaf Powder 200g with Rose Water 50ml
Normal fiyat Başlangıç fiyatı: ₹142.00 INRNormal fiyatBirim fiyat 0.71/g₹234.00 INRİndirimli fiyat Başlangıç fiyatı: ₹142.00 INRİndirim -
NEUD Aloe Vera Hair Oil with Ratanjot, Bhringraj - 150ml
Normal fiyat Başlangıç fiyatı: ₹189.00 INRNormal fiyatBirim fiyat 1.26/ml₹258.00 INRİndirimli fiyat Başlangıç fiyatı: ₹189.00 INRİndirim -
Nature Sure Combo: Jonk Tail Hair Oil 150ml and Jonk Shampoo 300ml
Normal fiyat ₹410.00 INRNormal fiyatBirim fiyat 0.91/ml₹652.00 INRİndirimli fiyat ₹410.00 INRİndirim -
Nature Sure Combo: Jonk Tail 110ml and Jonk Shampoo Hair Cleanser 300ml for Men and Women
Normal fiyat ₹358.00 INRNormal fiyatBirim fiyat 0.87/ml₹571.00 INRİndirimli fiyat ₹358.00 INRİndirim -
Nature Sure Thumba Wonder Hair Oil for Men and Women - 110ml
Normal fiyat Başlangıç fiyatı: ₹99.00 INRNormal fiyatBirim fiyat 0.90/ml₹303.00 INRİndirimli fiyat Başlangıç fiyatı: ₹99.00 INRİndirim -
NEUD Combo: Goat Milk Shampoo and Hair Conditioner 300 ml Each for Men and Women
Normal fiyat ₹625.00 INRNormal fiyatBirim fiyat 1.04/ml₹1,250.00 INRİndirimli fiyat ₹625.00 INRTükendi -
Nature Sure Triphala Powder for Eyes, Skin and Hair – 100g
Normal fiyat Başlangıç fiyatı: ₹74.00 INRNormal fiyatBirim fiyat 0.74/g₹216.00 INRİndirimli fiyat Başlangıç fiyatı: ₹74.00 INRİndirim -
Nature Sure Combo - Shikakai Powder 100g and Bhringraj Powder 200g
Normal fiyat ₹235.00 INRNormal fiyatBirim fiyat 0.78/g₹526.00 INRİndirimli fiyat ₹235.00 INRİndirim -
NEUD Onion Hair Oil with Fenugreek for Dry and Damaged Hair - 150 ml
Normal fiyat Başlangıç fiyatı: ₹189.00 INRNormal fiyatBirim fiyat 1.26/ml₹258.00 INRİndirimli fiyat Başlangıç fiyatı: ₹189.00 INRİndirim -
NEUD Combo - DIY Salon-Grade Facial Kit and Hair Spa Kit For Men and Women
Normal fiyat ₹419.00 INRNormal fiyatBirim fiyat 4.19/g₹710.00 INRİndirimli fiyat ₹419.00 INRİndirim -
NEUD Goat Milk Hair Conditioner 300 ml for Men and Women - with Free Zipper Pouch
Normal fiyat Başlangıç fiyatı: ₹397.00 INRNormal fiyatBirim fiyat 1.32/ml₹610.00 INRİndirimli fiyat Başlangıç fiyatı: ₹397.00 INRTükendi -
NEUD Onion Hair Shampoo with Fenugreek for Dry and Damaged Hair - 300 ml
Normal fiyat Başlangıç fiyatı: ₹199.00 INRNormal fiyatBirim fiyat 0.66/ml₹418.00 INRİndirimli fiyat Başlangıç fiyatı: ₹199.00 INRİndirim -
NEUD Aloe Vera Shampoo Hair Cleanser - 300 ml
Normal fiyat Başlangıç fiyatı: ₹199.00 INRNormal fiyatBirim fiyat 0.66/ml₹418.00 INRİndirimli fiyat Başlangıç fiyatı: ₹199.00 INRİndirim -
NEUD Ginger Hair Oil for Natural Hair Darkening – 150ml
Normal fiyat Başlangıç fiyatı: ₹221.00 INRNormal fiyatBirim fiyat 1.47/ml₹347.00 INRİndirimli fiyat Başlangıç fiyatı: ₹221.00 INRİndirim -
NEUD Ginger Hair Shampoo for Men and Women - 300 ml
Normal fiyat Başlangıç fiyatı: ₹174.00 INRNormal fiyatBirim fiyat 0.58/ml₹436.00 INRİndirimli fiyat Başlangıç fiyatı: ₹174.00 INRİndirim -
NEUD Onion Hair Shampoo with Fenugreek - 400ml
Normal fiyat ₹159.00 INRNormal fiyatBirim fiyat 0.40/ml₹310.00 INRİndirimli fiyat ₹159.00 INRİndirim -

NEUD Ayurvedic Hair Gel Wax with Hibiscus, Brahmi, Lemongrass, Non-Sticky, Styling Comb Inside
Normal fiyat Başlangıç fiyatı: ₹199.00 INRNormal fiyatBirim fiyat 0.80/ml₹499.00 INRİndirimli fiyat Başlangıç fiyatı: ₹199.00 INRİndirim -
NEUD Combo - Aloe Vera Ghrit Kumari Hair Oil and Shampoo for Men and Women
Normal fiyat ₹424.00 INRNormal fiyatBirim fiyat 0.94/ml₹760.00 INRİndirimli fiyat ₹424.00 INRİndirim -
NEUD Hairstyle Mattifying Volume Powder Wax 20g With Aloe Vera, Argan Oil, Vit B5 - Ultrastrong, Transparent, Non-Sticky
Normal fiyat Başlangıç fiyatı: ₹129.00 INRNormal fiyatBirim fiyat 6.45/g₹599.00 INRİndirimli fiyat Başlangıç fiyatı: ₹129.00 INRİndirim -
NEUD Onion Hair Oil with Fenugreek - 250ml
Normal fiyat ₹218.00 INRNormal fiyatBirim fiyat 0.87/ml₹290.00 INRİndirimli fiyat ₹218.00 INRİndirim -
Party-Ready Glow Trio - Facial Kit, Strobe Cream, Hair Spa Kit
Normal fiyat ₹815.00 INRNormal fiyatBirim fiyat 5.43/g₹1,509.00 INRİndirimli fiyat ₹815.00 INRİndirim
Hair Care Products from NEUD & Nature Sure
Build a hair care routine with oils, shampoos, conditioner, at-home treatments and styling products from NEUD and Nature Sure. The collection also includes coordinated combo packs and selected botanical powders for hair and scalp care.
Hair Oils: Explore onion, carrot seed, ginger and aloe vera oils from NEUD, alongside Nature Sure Jonk Tail, Hair Growth Oil and Thumba Wonder Hair Oil. Choose individual oils or oil-and-shampoo combinations to suit your routine.
Shampoos & Conditioner: Find NEUD onion, ginger, aloe vera and goat milk shampoos, Nature Sure Jonk Shampoo, and NEUD Goat Milk Hair Conditioner. Shampoo-and-conditioner and shampoo-and-oil combos offer convenient paired care.
Hair Spa & Treatments: Bring multi-step care home with the NEUD 4-Step DIY Advanced Hair Spa Kit, available alone and in selected beauty combos.
Styling: Finish your look with NEUD Ayurvedic Hair Gel Wax or Mattifying Volume Powder Wax for texture, volume and hold.
Explore Nature Sure Hair Care, complement your routine with Skin Care, or browse All Products. Free shipping above ₹700 in India.













