-
everteen Anti-Bunching Straight Panty Liners with Neem and Aloe Vera – 60 Liners
ನಿಯಮಿತ ಬೆಲೆ ₹189.00 INR ನಿಂದನಿಯಮಿತ ಬೆಲೆಘಟಕ ಬೆಲೆ 3.15 each₹279.00 INRಮಾರಾಟ ಬೆಲೆ ₹189.00 INR ನಿಂದಮಾರಾಟ -

NEUD Lush Bella Nail Polish Sets with Vitamin E and Shea Butter, High Gloss, Instant Dry - 12x6ml
ನಿಯಮಿತ ಬೆಲೆ ₹397.00 INR ನಿಂದನಿಯಮಿತ ಬೆಲೆಘಟಕ ಬೆಲೆ 5.51/ml₹960.00 INRಮಾರಾಟ ಬೆಲೆ ₹397.00 INR ನಿಂದಮಾರಾಟವಾಗಿದೆ -
NEUD ZENITH and RAAG Unisex Perfumed Body Spray Combo - 2 Deos x 50ml Each
ನಿಯಮಿತ ಬೆಲೆ ₹180.00 INRನಿಯಮಿತ ಬೆಲೆಘಟಕ ಬೆಲೆ 1.80/ml₹240.00 INRಮಾರಾಟ ಬೆಲೆ ₹180.00 INRಮಾರಾಟ -
NEUD Revive Charcoal Mint Luxury Artisan pH-Balanced Vegan Handmade Soap 125g
ನಿಯಮಿತ ಬೆಲೆ ₹283.00 INR ನಿಂದನಿಯಮಿತ ಬೆಲೆಘಟಕ ಬೆಲೆ 2.26/g₹355.00 INRಮಾರಾಟ ಬೆಲೆ ₹283.00 INR ನಿಂದಮಾರಾಟ -
NEUD Rajnigandha Petal Hues Luxury Artisan pH Balanced Handmade Soap 125g
ನಿಯಮಿತ ಬೆಲೆ ₹283.00 INR ನಿಂದನಿಯಮಿತ ಬೆಲೆಘಟಕ ಬೆಲೆ 2.26/g₹355.00 INRಮಾರಾಟ ಬೆಲೆ ₹283.00 INR ನಿಂದಮಾರಾಟ -
NEUD Cica Skin Lightening Face Wash - 100ml
ನಿಯಮಿತ ಬೆಲೆ ₹99.00 INR ನಿಂದನಿಯಮಿತ ಬೆಲೆಘಟಕ ಬೆಲೆ 0.99/ml₹279.00 INRಮಾರಾಟ ಬೆಲೆ ₹99.00 INR ನಿಂದಮಾರಾಟ -
NEUD Deep Tone Dewy Look Tinted Sunscreen SPF 50 PA++++ with Hyaluronic Acid – 50g
ನಿಯಮಿತ ಬೆಲೆ ₹299.00 INR ನಿಂದನಿಯಮಿತ ಬೆಲೆಘಟಕ ಬೆಲೆ 5.98/g₹499.00 INRಮಾರಾಟ ಬೆಲೆ ₹299.00 INR ನಿಂದಮಾರಾಟ -
everteen Maternity Pads with Neem and Safflower – XXXL 410mm, Extra Absorbent, 10 Pads
ನಿಯಮಿತ ಬೆಲೆ ₹319.20 INR ನಿಂದನಿಯಮಿತ ಬೆಲೆಘಟಕ ಬೆಲೆ 31.92 each₹399.00 INRಮಾರಾಟ ಬೆಲೆ ₹319.20 INR ನಿಂದಮಾರಾಟ -
NEUD ZENITH and ENIGMA Unisex Perfumed Body Spray Combo - 2 Deos x 50ml Each
ನಿಯಮಿತ ಬೆಲೆ ₹178.00 INRನಿಯಮಿತ ಬೆಲೆಘಟಕ ಬೆಲೆ 1.78/ml₹240.00 INRಮಾರಾಟ ಬೆಲೆ ₹178.00 INRಮಾರಾಟ -
NEUD ENIGMA and RAAG Unisex Perfumed Body Spray Combo - 2 Deos x 50ml Each
ನಿಯಮಿತ ಬೆಲೆ ₹178.00 INRನಿಯಮಿತ ಬೆಲೆಘಟಕ ಬೆಲೆ 1.78/ml₹240.00 INRಮಾರಾಟ ಬೆಲೆ ₹178.00 INRಮಾರಾಟ
Buy must-have beauty, health and personal care travel products. Perfumes, deos, sunscreens, face washes, scrubs, facial kit, lipstick, mouthwash, sanitary pads, massage oils, feminine hygiene products and more.







