-
ପୁରୁଷ ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ନେଚର ସିଓର ଜଙ୍କ କେଶ ତେଲ - ୧୫୦ ମି.ଲି.
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹249.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 1.66/ml₹305.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹249.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
ପୁରୁଷ ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ NEUD ଗାଜର ବିହନ କେଶ ତେଲ - 300 ମି.ଲି.
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹289.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 0.96/ml₹445.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹289.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
ପୁରୁଷ ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କ କେଶ ସମସ୍ୟା ପାଇଁ Nature Sure ଜଙ୍କ ତେଲ - ୧୧୦ ମି.ଲି.
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹159.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 1.45/ml₹224.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹159.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
ପୁରୁଷ ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ନେଚର ସିଓର ଜଙ୍କ ସାମ୍ପୁ ହେୟାର କ୍ଲିନଜର୍ 300 ମି.ଲି.
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹249.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 0.83/ml₹347.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹249.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
ଘରେ ସାଲୁନ ପରି ସିଲ୍କି ବାଉନ୍ସ ପାଇଁ NEUD 4-ଷ୍ଟେପ୍ DIY ଆଡଭାନ୍ସଡ୍ ହେୟାର ସ୍ପା କିଟ୍
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹199.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 4.98/g₹355.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹199.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
ପୁରୁଷ ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ NEUD ଛେଳି କ୍ଷୀର ସାମ୍ପୁ 300 ମି.ଲି.
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹229.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 0.76/ml₹569.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹229.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
ପ୍ରାକୃତିକ କେଶ କଳା କରିବା ପାଇଁ ରୋଜମେରୀ, ଭୃଙ୍ଗରାଜ ଏବଂ ହେନା ସହିତ ନେଚର ସିଓର କେଶ ବୃଦ୍ଧି ତେଲ
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹123.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 0.82/ml₹373.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹123.00 INR ରୁବିକ୍ରି ହୋଇଗଲା -
ନେଚର ସିଓର ଆଲୋଭେରା ପତ୍ର ପାଉଡର ୨୦୦ ଗ୍ରାମ ଗୋଲାପ ଜଳ ସହିତ ୫୦ ମି.ଲି.
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹142.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 0.71/g₹234.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹142.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
ରତନଜୋଟ୍, ଭ୍ରିଙ୍ଗରାଜ ସହିତ NEUD ଆଲୋଭେରା କେଶ ତେଲ - 150 ମିଲି
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹189.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 1.26/ml₹258.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹189.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
Nature Sure Combo: Jonk Tail Hair Oil 150ml and Jonk Shampoo 300ml
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹410.00 INRନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 0.91/ml₹652.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹410.00 INRବିକ୍ରୟ -
Nature Sure Combo: Jonk Tail 110ml and Jonk Shampoo Hair Cleanser 300ml for Men and Women
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹358.00 INRନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 0.87/ml₹571.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹358.00 INRବିକ୍ରୟ -
Nature Sure Thumba Wonder Hair Oil for Men and Women - 110ml
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹99.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 0.90/ml₹303.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹99.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
NEUD Combo: Goat Milk Shampoo and Hair Conditioner 300 ml Each for Men and Women
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹625.00 INRନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 1.04/ml₹1,250.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹625.00 INRବିକ୍ରି ହୋଇଗଲା -
ଆଖି, ଚର୍ମ, କେଶ ଏବଂ ଡିଟକ୍ସ ପାଇଁ ନେଚର ସିଓର ତ୍ରିଫଲା ପାଉଡର - 100 ଗ୍ରାମ
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹74.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 0.74/g₹216.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹74.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
Nature Sure Combo - Shikakai Powder 100g and Bhringraj Powder 200g
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹235.00 INRନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 0.78/g₹526.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹235.00 INRବିକ୍ରୟ -
ଶୁଷ୍କ ଏବଂ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ କେଶ ପାଇଁ ମେଥି ସହିତ NEUD ପିଆଜ କେଶ ତେଲ - 150 ମି.ଲି.
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹189.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 1.26/ml₹258.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹189.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
NEUD Combo - DIY Salon-Grade Facial Kit and Hair Spa Kit For Men and Women
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹419.00 INRନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 4.19/g₹710.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹419.00 INRବିକ୍ରୟ -
NEUD Goat Milk Hair Conditioner 300 ml for Men and Women - with Free Zipper Pouch
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹397.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 1.32/ml₹610.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹397.00 INR ରୁବିକ୍ରି ହୋଇଗଲା -
କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ କେଶ ପାଇଁ ମେଥି ସହିତ NEUD ପିଆଜ କେଶ ସାମ୍ପୁ - 300 ମି.ଲି.
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹199.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 0.66/ml₹418.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹199.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
NEUD Aloe Vera Shampoo Hair Cleanser - 300 ml
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹199.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 0.66/ml₹418.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹199.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
NEUD Ginger Hair Oil for Natural Hair Darkening – 150ml
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹221.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 1.47/ml₹347.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹221.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
NEUD Ginger Hair Shampoo for Men and Women - 300 ml
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹174.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 0.58/ml₹436.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹174.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
NEUD Onion Hair Shampoo with Fenugreek - 400ml
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹159.00 INRନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 0.40/ml₹310.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹159.00 INRବିକ୍ରୟ -

NEUD Ayurvedic Hair Gel Wax with Hibiscus, Brahmi, Lemongrass, Non-Sticky, Styling Comb Inside
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹199.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 0.80/ml₹499.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹199.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
NEUD Combo - Aloe Vera Ghrit Kumari Hair Oil and Shampoo for Men and Women
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹424.00 INRନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 0.94/ml₹760.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹424.00 INRବିକ୍ରୟ -
NEUD Hairstyle Mattifying Volume Powder Wax 20g With Aloe Vera, Argan Oil, Vit B5 - Ultrastrong, Transparent, Non-Sticky
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹129.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 6.45/g₹599.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹129.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
NEUD Onion Hair Oil with Fenugreek - 250ml
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹218.00 INRନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 0.87/ml₹290.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹218.00 INRବିକ୍ରୟ -
Party-Ready Glow Trio - Facial Kit, Strobe Cream, Hair Spa Kit
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹815.00 INRନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 5.43/g₹1,509.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹815.00 INRବିକ୍ରୟ
Hair Care Products from NEUD & Nature Sure
Build a hair care routine with oils, shampoos, conditioner, at-home treatments and styling products from NEUD and Nature Sure. The collection also includes coordinated combo packs and selected botanical powders for hair and scalp care.
Hair Oils: Explore onion, carrot seed, ginger and aloe vera oils from NEUD, alongside Nature Sure Jonk Tail, Hair Growth Oil and Thumba Wonder Hair Oil. Choose individual oils or oil-and-shampoo combinations to suit your routine.
Shampoos & Conditioner: Find NEUD onion, ginger, aloe vera and goat milk shampoos, Nature Sure Jonk Shampoo, and NEUD Goat Milk Hair Conditioner. Shampoo-and-conditioner and shampoo-and-oil combos offer convenient paired care.
Hair Spa & Treatments: Bring multi-step care home with the NEUD 4-Step DIY Advanced Hair Spa Kit, available alone and in selected beauty combos.
Styling: Finish your look with NEUD Ayurvedic Hair Gel Wax or Mattifying Volume Powder Wax for texture, volume and hold.
Explore Nature Sure Hair Care, complement your routine with Skin Care, or browse All Products. Free shipping above ₹700 in India.













