-
Nature Sure Belly Button Nabhi Oil for Health and Beauty – 40ml
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹119.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 2.98/ml₹450.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹119.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
Nature Sure Combo - Banana Oil 30ml and Multani Mitti Powder 200g
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹297.00 INRନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ₹533.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹297.00 INRବିକ୍ରୟ -
Nature Sure Combo - Rogan Jaitun Olive Oil 110ml and Multani Mitti Fullers Earth 200g
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹320.00 INRନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ₹530.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹320.00 INRବିକ୍ରୟ -
NEUD Combo - Skin Brightening Face Wash 70ml and Deep Cleansing Face Wash 70ml
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹189.00 INRନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 1.35/ml₹378.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹189.00 INRବିକ୍ରୟ -
ପୁରୁଷ ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ NEUD ଡିପ୍ କ୍ଲିନଜିଂ ଇନଷ୍ଟାଣ୍ଟ ଗ୍ଲୋ ଚାରକୋଲ୍ ଫେସ୍ ୱାଶ୍
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹119.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 1.70/ml₹189.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹119.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
ପୁରୁଷ ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ NEUD ତ୍ୱଚା ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ କରିବା ଟ୍ୟାନ୍ ରିମୁଭାଲ୍ ଫେସ୍ ୱାଶ୍
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹99.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 1.41/ml₹189.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹99.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
Party-Ready Glow Trio - Facial Kit, Strobe Cream, Hair Spa Kit
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹815.00 INRନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 5.43/g₹1,509.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹815.00 INRବିକ୍ରୟ -
NEUD ଅଲ୍ଟ୍ରା ଭେଲଭେଟି ମ୍ୟାଟ୍ ପ୍ରାଇମିଂ ସନସ୍କ୍ରିନ୍ ଡ୍ରାଏ ଟଚ୍ ସହିତ SPF 50 PA++++, ଧଳା କାଷ୍ଟ ନାହିଁ - 50 ଗ୍ରାମ
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹199.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 3.98/g₹699.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹199.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
SPF 50 PA++++ ଏବଂ ହାଲିଆରୋନିକ ଏସିଡ୍ ସହିତ NEUD ଡେୱି ଲୁକ୍ ଟିଣ୍ଟେଡ୍ ସନସ୍କ୍ରିନ୍ - 50 ମି.ଲି.
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹299.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ₹499.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹299.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
NEUD ଇନଭିଜିବଲ୍ ସନସ୍କ୍ରିନ୍ ସ୍ପ୍ରେ 100ml ସହିତ SPF 50 PA++++, ଅଲ୍ଟ୍ରା-ଲାଇଟ୍, ଅଧିକ ମେକଅପ୍, ଧଳା ଚିହ୍ନ ନାହିଁ
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹299.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 2.99/ml₹499.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹299.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
କୋକୋ ବଟର ଏବଂ ହାଲିଆରୋନିକ ଏସିଡ୍ ସହିତ NEUD ଷ୍ଟ୍ରୋବ୍ କ୍ରିମ୍, ପରୀକ୍ଷାଗାର ପରୀକ୍ଷିତ - 50 ଗ୍ରାମ
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹279.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 5.58/g₹799.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹279.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
NEUD ଫେସ୍ ୱାସ୍ - ସିକା, ଚର୍ମ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳତା ଏବଂ ଗଭୀର ସଫା କରିବା - ପ୍ରତ୍ୟେକ 3 x 100 ମିଲି
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹199.00 INRନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 0.66/ml₹837.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹199.00 INRବିକ୍ରୟ -
ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ଷ୍ଟ୍ରବେରି ସହିତ ଏବେରତୀନ ବଡି ହେୟାର ରିମୁଭର କ୍ରିମ୍ - 50 ଗ୍ରାମ୍
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹59.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 1.18/g₹119.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹59.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
SPF 50 ସହିତ ନେଚର ସିଓର ପୋର୍ସ ଆଣ୍ଡ ମାର୍କସ ଫେସ୍ ଅଏଲ, ଅଲଟ୍ରାଲାଇଟ୍ ସ୍କିନ୍ ଗ୍ଲୋ - 30 ମି.ଲି.
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹269.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 8.97/ml₹450.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹269.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
ନେଚର ସିଓର ମୁଲତାନି ମାଟି ପାଉଡର ବିୟୁଟି କ୍ଲେ 200 ଗ୍ରାମ
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹69.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 0.35/g₹280.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹69.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
ଘରେ ସାଲୁନ ପରି ଚମକ ପାଇଁ NEUD 6-ଷ୍ଟେପ୍ DIY ମେକଓଭର ଫେସିଆଲ୍ କିଟ୍
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹269.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 4.48/g₹355.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹269.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
ଘରେ ଚମତ୍କାର ଚମକ ପାଇଁ ଷ୍ଟ୍ରୋବ୍ କ୍ରିମ୍ ସହିତ NEUD ପାର୍ଟି-ରେଡି ଫେସିଆଲ୍ କିଟ୍ - 50 ଗ୍ରାମ୍
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹219.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 4.38/g₹370.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹219.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -

NEUD Face Scrub with Manuka Honey, Kojic Acid and Alpha Arbutin for Naturally Clear Skin - 100g
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹279.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 2.79/g₹449.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹279.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
ନେଚର ସିଓର କ୍ୟାଷ୍ଟର ତେଲ, ହେକ୍ସେନ ମୁକ୍ତ, ଭର୍ଜିନ୍, ଥଣ୍ଡା-ଚାପିତ, IP-ଗ୍ରେଡ୍ - 200 ମି.ଲି.
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹280.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 1.40/ml₹350.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹280.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
ପୁରୁଷ ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ NEUD ପ୍ରାକୃତିକ କେଶ ନିବାରଣକାରୀ ଲୋସନ - 80 ଗ୍ରାମ
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹799.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 9.99/g₹1,499.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹799.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
ପୁରୁଷ ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ NEUD ଛେଳି କ୍ଷୀର ଫେସ୍ ୱାସ୍ 300 ମି.ଲି.
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹219.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 0.73/ml₹600.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹219.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
NEUD Goat Milk Moisturizing Lotion 300 ml for Men and Women
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹159.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 0.53/ml₹650.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹159.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
କେଶ, ଚର୍ମ ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ନେଚର ସିଓର କଲଞ୍ଜି ତେଲ 150 ମିଲି, କୋଲ୍ଡ ପ୍ରେସିଡ
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹299.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 1.99/ml₹366.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹299.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
Nature Sure Banana Oil – Ayurvedic Anti-Aging Skin and Scalp Oil, 30ml
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹120.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 4.00/ml₹253.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹120.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
ତ୍ୱଚା ଯତ୍ନ ପାଇଁ ନେଚର ସିଓର ରୋଗନ ଜୈତୁନ ଅଲିଭ୍ ତେଲ - ୧୧୦ ମି.ଲି.
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹103.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 0.94/ml₹250.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹103.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
ପୁରୁଷ ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ NEUD କେଶ ଅପସାରଣ ପରେ ଚର୍ମ ଲୋସନ - 100 ଗ୍ରାମ
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹186.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 1.86/g₹290.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹186.00 INR ରୁବିକ୍ରି ହୋଇଗଲା -
Nature Sure Tulsi Leaf Powder – Holy Basil 200g with Raw Honey 50g
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹97.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 0.49/g₹272.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹97.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
ନେଚର ସିଓର ଆଲୋଭେରା ପତ୍ର ପାଉଡର ୨୦୦ ଗ୍ରାମ ଗୋଲାପ ଜଳ ସହିତ ୫୦ ମି.ଲି.
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹142.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 0.71/g₹234.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹142.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
NEUD Body Lotion with Aloe Vera, Green Tea and Jojoba Oil - 400ml
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹214.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 0.54/ml₹320.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹214.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
NEUD Body Lotion with Honey, Almond and Tulsi - 400ml
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹199.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 0.50/ml₹320.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹199.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
NEUD Combo: Goat Milk Face Wash 300ml and Moisturizing Lotion 300ml
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹489.00 INRନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 0.82/ml₹1,250.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹489.00 INRବିକ୍ରୟ -
NEUD Combo - DIY Salon-Grade Facial Kit and Hair Spa Kit For Men and Women
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹419.00 INRନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 4.19/g₹710.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹419.00 INRବିକ୍ରୟ -
ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ଏବେରତୀନ ପ୍ରାକୃତିକ ବିକିନି ଲାଇନ ହେୟାର ରିମୁଭାଲ୍ କ୍ରିମ୍
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹99.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 1.98/g₹179.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹99.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
ଏବେରତୀନ ରେଡିଆନ୍ସ ବିକିନି ଲାଇନ ହେୟାର ରିମୁଭର କ୍ରିମ୍ - 50 ଗ୍ରାମ
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹134.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 2.68/g₹199.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹134.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
everteen SILKY Bikini Line Hair Remover Cream - 50g
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹134.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 2.68/g₹199.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹134.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -

NEUD Anti-Tanning Hair Removal Cream Twin Pack (50g+50g) and After-Hair-Removal Skin Lotion 100g
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹322.00 INRନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 1.61/g₹650.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹322.00 INRବିକ୍ରୟ
Skin Care Products for Cleansing, Moisture, Sun Care & More
Explore skin care from NEUD, Nature Sure, and everteen across daily cleansing, moisturizing, sun protection, facial care, body care, and hair-removal routines. The collection includes individual products and selected combo packs, with formulas and directions that vary by product.
Sun Protection: Browse the full sunscreen collection, including NEUD matte, invisible spray, and tinted SPF 50 PA++++ formats for medium and deep skin tones.
Cleansing and Exfoliation: Explore face washes with goat milk, charcoal, traditional botanical ingredients, and multi-product combinations, plus NEUD Manuka Honey Face Scrub.
Moisture and Glow: Choose from NEUD Goat Milk Moisturizing Lotion, NEUD Body Lotion with Aloe Vera, Green Tea, and Jojoba Oil, NEUD Body Lotion with Honey, Almond, and Tulsi, and NEUD Strobe Cream Rose Gold.
Facial Care: Discover at-home routines in the facial kits and hair spa collection, including the NEUD Makeover Facial Kit, Party-Ready Facial Kit, and selected kit combinations.
Oils and Powders: Explore Nature Sure Ayurvedic oils and natural wellness powders, including face, body, and multipurpose formats plus curated combinations.
Hair Removal and Aftercare: Shop everteen bikini line hair removal creams, everteen Body Hair Remover Cream, and NEUD hair-removal and aftercare products and combos.
Free shipping above ₹700 in India.
























