-
ମହିଳାଙ୍କଠାରେ ଦାଗ, ଡିସଚାର୍ଜ୍, ଅସନ୍ତୁଳନ ପାଇଁ ନିମ, ଆଲୋଭେରା ସହିତ ଏବେରତୀନ ଆଣ୍ଟି-ବଞ୍ଚିଂ ଷ୍ଟ୍ରେଟ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଲାଇନର୍ - 60 ଲାଇନର୍
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹189.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 3.15 each₹279.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹189.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -

NEUD Lush Bella Nail Polish Sets with Vitamin E and Shea Butter, High Gloss, Instant Dry - 12x6ml
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹397.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 5.51/ml₹960.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹397.00 INR ରୁବିକ୍ରି ହୋଇଗଲା -
NEUD ZENITH and RAAG Unisex Perfumed Body Spray Combo - 2 Deos x 50ml Each
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹180.00 INRନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 1.80/ml₹240.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹180.00 INRବିକ୍ରୟ -
NEUD Revive Charcoal Mint Luxury Artisan pH-Balanced Vegan Handmade Soap 125g
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹283.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 2.26/g₹355.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹283.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
NEUD Rajnigandha Petal Hues Luxury Artisan pH Balanced Handmade Soap 125g
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹283.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 2.26/g₹355.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹283.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
NEUD Cica Skin Lightening Face Wash - 100ml
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹99.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 0.99/ml₹279.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹99.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
NEUD Deep Tone Dewy Look Tinted Sunscreen SPF 50 PA++++ with Hyaluronic Acid – 50g
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹299.00 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 5.98/g₹499.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹299.00 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
everteen Maternity Pads with Neem and Safflower – XXXL 410mm, Extra Absorbent, 10 Pads
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹319.20 INR ରୁନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 31.92 each₹399.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹319.20 INR ରୁବିକ୍ରୟ -
NEUD ZENITH and ENIGMA Unisex Perfumed Body Spray Combo - 2 Deos x 50ml Each
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹178.00 INRନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 1.78/ml₹240.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹178.00 INRବିକ୍ରୟ -
NEUD ENIGMA and RAAG Unisex Perfumed Body Spray Combo - 2 Deos x 50ml Each
ନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟ ₹178.00 INRନିୟମିତ ମୂଲ୍ୟୟୁନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ 1.78/ml₹240.00 INRବିକ୍ରୟ ମୂଲ୍ୟ ₹178.00 INRବିକ୍ରୟ
Buy must-have beauty, health and personal care travel products. Perfumes, deos, sunscreens, face washes, scrubs, facial kit, lipstick, mouthwash, sanitary pads, massage oils, feminine hygiene products and more.







